ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

londnToday we had a more relaxing time and after a short bus ride we arrived at St Michael's Mount to sunshine and salty sea air. The tide was out so we could walk across to the immaculately kept island and castle.

 
The second stop of the day was the most western point of Great Britain, Land's End, and finally we stopped in Penzance to climb rocks on the beach, shell hunt, sunbathe and some brave souls took a paddle in the sea.
 
It was a warm sunny day that everyone enjoyed, including a birthday surprise for one of our drivers, and a great way to end our time in Cornwall. We went back to our families knowing it was the last time, so we had to make the most of it.
 
Tomorrow we are off to the big city - London is calling
 
 
Dnes jsme si více odpočinuli a po krátké jízdě autobusem jsme dorazili na St Michael's Mount, kde jsme si užili sluníčko a slaný mořský vzduch. Byl odliv, takže jsme mohli projít na dokonale udržovaný ostrov a hrad.
 
Druhou zastávkou dne byl nejzápadnější bod Velké Británie, Land's End. Nakonec jsme se zastavili v Penzance, abychom lezli po skalách na pláži, lovili mušle, opalovali se a některé odvážné duše vlezli po kotníky do moře.
 
Byl to teplý slunečný den, který si všichni užili, včetně narozeninového překvapení pro jednoho z našich řidičů a skvělý způsob, jak ukončit náš čas v Cornwallu. Vrátili jsme se k našim rodinám s vědomím, že to bylo naposledy, takže jsme toho museli maximálně využít.
 
Zítra vyrážíme do velkého města - Londýn volá!
 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |