psychologVážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k současným epidemiologickým omezením a vyhlášení distanční výuky, jsem nucena své služby přesunout do režimu online. V minulém školním roce jsem se přesvědčila, že tato forma rozhovoru má sice své limity, ale poskytuje vhodnou alternativu kontaktní práce jak s dětmi, tak s jejich zákonnými zástupci.

V případně zájmu o psychologické poradenství mě neváhejte kontaktovat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně telefonicky: 725 093 505. Konzultace by probíhala formou videohovoru (Skype, Zoom, Microsoft Teams).

S přáním pevného zdraví a nervů

Mgr. Soňa Rubišová, školní psycholog, ZŠ Davle

psychologVážení rodiče, milé děti,

i v tomto školním roce 2020/2021 mám tu čest působit na ZŠ Davle jako školní psycholožka.

Žáci se na mě mohou osobně obracet při řešení svých vztahů ve škole i mimo ni, ve výukové problematice a volbě dalšího studia, v osobnostní problematice, při pocitu ohrožení či nadměrném stresu, při významných životních změnách a adaptačních problémech, s emočními problémy, nebo s čímkoliv o čem si potřebují důvěrně popovídat.

Číst dál...

psychologVážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k nouzové situaci v ČR, nabízím psychologické poradenství online. Konzultace by probíhala formou videohovoru skrze aplikaci Skype.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Soňa Rubišová, školní psycholog ZŠ Davle