ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

diplomNálada v Albrechticích je stále výborná! Den jsme začali rozcvičkou na svěžím horském vzduchu, při které nás přísným pohledem kontroloval i mohutný kocour Felix. Díky důkladně rozprouděné krvi jsme si pak mohli vychutnat vydatnou snídani ve stylu švédských stolů, a pak už jsme byli připraveni vyrazit na první přírodovědnou bojovku. Po krkolomném výstupu v kluzkém travnatém terénu se před námi objevil pohádkový les plný bochánků mechu a borůvčí. Podle lišejníku a sklonu mraveniště jsme určili světové strany a neomylně jsme zamířili na jih.

Zde již pro nás byla připravena „Lesní stezka“ klikatící se mezi hebkým porostem. Přírodovědné úkoly sice nebyly snadné, ale nakonec jsme je všichni zvládli na jedničku a dokázali vyluštit zapeklitou tajenku. Všichni jsme se shodli na tom, že tak romantické místo, jaké jsme tu objevili, musí být jistě plné horských skřítků, a abychom jim za jejich pohostinství alespoň trochu poděkovali, vybudovali jsme pro ně překrásné mechové domečky, ve kterých určitě přečkají nastávající tuhou zimu.

Diplom s čokoládou byl jistě zaslouženou odměnou za naši skvělou práci.

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |