ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

Chyba
  • Error the gallery with an id of: 154 is not published

DSCN9630Všichni jistě víme, jak důležitá je voda pro každého z nás, ale i pro celou naši planetu. 2.A měla v rámci celoročního projektu „Voda“ za úkol zjistit vše, co zjistit lze o tak jedinečném a významném přírodním jevu, jakým je koloběh vody v přírodě.

Během tohoto školního roku jsme nashromáždili skutečně obrovské množství informací, ale abychom je na Modrý den dokázali odprezentovat tak, jak jsme si představovali, museli jsme se obrátit na naše starší spolužáky ze IV.A, kteří nám s plánovaným výstupem ochotně pomohli.

A tak jsme mohli vytvořit nejen výukový plakát, který nyní zdobí školní chodbu naproti naší třídy, ale i funkční model koloběhu vody v přírodě. Na výtvarné části projektu se podílela celá naše třída, které pod jejíma šikovnýma rukama vznikl obraz krajiny, do níž by každý rád vstoupil – klidná mořská hladina zalitá sluncem, na obloze mráčky, ženoucí se ke strmým pobřežním skaliskům… Ale aby bylo dílo zdárně dokonáno, bylo zapotřebí vdechnout tomuto modýlku život. A tady už nastoupil technicky zdatný čtvrťák Dominik, kterému asistoval jeho spolužák Nazar. Dominik nám zapůjčil a nainstaloval vodní čerpadýlko, díky němuž byl koloběh vody jako ve skutečné přírodě!

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |