ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

foto1Poslední velký projekt pro naše deváťáky byl opravdu výzvou. Pustili se do tvoření podmořského dna. To ovšem nevěděli, do čeho se vlastně přihlásili. Naše estetická komise měla plán a představu o tom, jak bude vypadat jedna z nových odpočinkových zón v přízemí staré budovy. Paní učitelka Charvátová 3 menším skupinám vysvětlila představu, co jednotlivé skupiny udělají, aby se představa naplnila a vzniklo opravdu podmořské dno. Celou dobu je projektem prováděla, inspirovala a vysvětlova. Deváťáci se s chutí pustili do práce a stali malíři školní chodby. Zpočátku sami nevěřili, že to zvládnou, ale výsledek se časem dostavil a na chodbě opravdu vzniklo podmořské dno s útesy. Práce nebyla vždy jednoduchá.

 

 Druhá skupinka si vytvořila šablony a podmořské dno je nyní plné mořských tvorů a rostlin. Ty jsou velmi barevné a budou čekat na děti z prvního stupně, že je časem dotvoří. Jsou pro ně již připraveny.

Poslední skupina také nelenila. Z kartónů vytvořila velké ryby, žraloka a medúzu. To vše se nyní vznáší zavěšené u stropu. DOhromady vše vypadá jako od profesionálů.

Až se půjdete podívat, určitě se zastavte a porozhlédněte se v tak báječném podmořském světě.

Děkujeme všem, kdo nám v realizaci pomohli a trpělivě přihlíželi vznikajícímu dílu.

RL

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |