ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

zlatonkaDnešní den se v Bradavickém (dříve Benešovském) mlýně nesl ve znamení hlavního tématu naší školy v přírodě, kterým je svět Harryho Pottera. Předpověď počasí na dnešek vypadala víc než nepříznivě, takže bylo jen na nás, abychom prokázali své kouzelnické schopnosti. A ukázalo se, že čarovat umíme!

Dešťová mračna jsme hravě rozehnali a nakonec se ukázalo i nesmělé sluníčko! Ráno nás samozřejmě čekala škola, protože i kouzelníci potřebují umět číst, psát a počítat, ale ještě v rámci vyučování jsme se vydali na obhlídku okolí, abychom v případě potřeby dokázali naše magické sídlo uchránit nejen před zraky domorodých mudlů, ale i před Voldemortem a jeho armádou. Prozkoumali jsme – kvůli přípravě lektvarů a výrobě hůlek – zdejší flóru i faunu a pověděli si něco o místě, na kterém jsme se ocitli. A pak už přišla řada na pravou bradavickou zábavu – famfrpál! Ani ten, kdo neholduje míčovým hrám, nebyl zklamaný, protože dostal příležitost hned v následujících aktivitách, při nichž si mohl vyzkoušet nefalšovaný kouzelnický soubojový klub a ověřit si nabyté znalosti o světě čarodějů v kvízu. A to nás ještě čeká večerní program…

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |