ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

rybnikČtvrteční horký letní den jsme strávili na výletě do Bratřínova, kde maminka jedné z našich žaček jen pro nás, naše třídy a naše žáky otevřela svůj stánek s točenou zmrzkou. Vyrazili jsme poté, co jsme ve škole vybrali učebnice, které už letos opravdu nebudeme potřebovat :-). Zhruba kolem čtvrt na deset jsme začali stoupat do davelského "krpálu" a vyškrábali se příjemnou cestou podél lesa na kopec nad Sloup. Tam jsme překročili pomyslnou hraniční čáru (hlavní silnici) a na druhé straně v chládku lesa jsme šli kolem Hvozdnice zadem za Bojanovicemi až do Bratřínova.

Cesta měřila zhruba 8km, uběhla docela rychle a než jsme se nadáli, byli jsme u zmrzky. Výborná točená meruňka s máslovou sušenkou zahnala chuť na sladké a voda pak zaplašila žízeň. A protože v Bratřínově mají moc pěkný rybník (s prima vodníkem), tak jsme zbylý čas do odjezdu autobusu směr škola a Davle využili k osvěžení a vykoupání. Kluci kvitovali s povděkem, že voda je hlubší a mohou skákat bomby a dokonce jsme využili i jeden skokánek k prima saltům a back flipům. Den utekl jako voda a my museli do školy na oběd. Všechny tři třídy si výlet užily a už se těšíme na další podobné akce. Díky moc paní Karčové za zmrzku! 

PCH

video 1 video 2

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |