ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

Výstřižek5Žáci druhého stupně se v úterý 14.6. vydali do Microsoftu. Prozkoumali zde také pracovní prostřední, pozice a možnosti zaměstnání.  Po včerejší návštěvě můžeme porovnávat, co mají velké korporáty společné a v čem se liší. Společné je to, že je nutná střední škola s maturitou, dále vysoká škola a neustála chuť se učit čemukoli novému. Svět se mění tak rychle, že je nutné držet krok.

Práce zde vypadá jako snové zaměstnání, pro odpočinek a odreagování najdeme spoustu možností. Od hudebny po pohodlné posezení na střeše s nádherným výhledem na Prahu. Získat ale v této firmě není vůbec jednoduché. Angličtina je považována za naprostou samozřejmost, a tedy při ucházení o práci musíte předvést, že jste výjimeční a schopní učit se nové a nové věci. Na jednu pozici se hlásí třeba 350 uchazečů, ale získá ji jen jeden. Dozvěděli jsme se, že o právě vysněné místo můžete přijít například tím, že vaše digitální stopa ze současnosti nese nevhodné fotky, informace, názory. Opět tedy připomínáme, abyste si dali pozor na to, co dáváte na své sociální sítě, jak se vyjadřujete ke globálním problémům, jestli vaše poznámky nejsou rasistické, nesnášenlivé.

Pokud tedy máte zájem pracovat a získat skvělé místo nejen v Microsoftu, nemůžete sedět s rukama v klíně a čekat, co se samo stane. Ale jděte své budoucnosti naproti.

 Students and Graduates at Microsoft

RL

Článek z roku 2015

Microsoft má v Praze cool kanceláře. Podívejte se do nich s námi | mobilenet.cz

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |