ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

pero a knihaSpolečnost Svět knihy vyhlašuje v rámci kampaně na podporu četby knih Rosteme s knihou 9. ročník projektu Čtenář na jevišti 2021, který je určený všem skupinám dětí a mladých lidí ve školách, v literárně-dramatických oborech, zájmových sdruženích a dalších kroužcích, které mají zájem si vyzkoušet práci s knihou, zpracováváním literárního textu a přípravou scénického čtení. V rámci hodin českého jazyka a literatury jsme se na 2.stupni také zapojili a přihlásili se do soutěže. Věříme, že nám nabídne pozitivní literární aktivitu, která může dětem pomoci opět navázat nebo nově vybudovat živé vztahy se svými vrstevníky. 

Věříme, že Čtenář na jevišti nám zpříjemní společné chvíle s dětmi a skrze literaturu se na chvíli pokusíme odpoutat od případných aktuálních obav všedního života, užijeme si zábavu a naučíme se něco nového. Samozřejmě bychom chtěli i zabodovat před porotou, protože ti nejinspirativnější tvůrci budou pozváni na předvánoční setkání do některého z pražských divadel. Ale i kdyby to nevyšlo, nevadí, zajímavá a přínosná bude už samotná cesta k cíli – tedy pokus zhmotnit a ztvárnit scénicky některou ze slavných a známých básní, protože my se vrhneme rovnou na tento nejobávanější druh literárních textů – na básničky. Pokud vás zajímají podrobnosti o soutěži, můžete se podívat na web rostemesknihou.cz. Držte nám palce! 

PCH

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |