ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

Chyba
  • Error the gallery with an id of: 95 is not published

Na začátku školního roku, od 6. 9. do 8. 9, vyrazily naše šestky na adaptační kurz do kempu Ostrov v Zadní Třebani.

Již samotná cesta tam se stala velmi dobrodružnou a vtipnou záležitostí, poté co nás už v Davli nechtěl vzít pan řidič do autobusu. Nakonec jsme zdárně dorazili a ubytovali se. Odpolední program byl ve znamení tmelících aktivit, poznávání a diskuzí. Po výborné večeři si někteří z nás zasportovali. Následoval táborák s opékáním špekáčků a soutěží o nejlepší vtip. Zazpívali jsme si a Viki Havlíková nám krásně zahrála na flétnu.

Druhý den doplnil nabitý program odpolední výšlap na nedaleký Karlštejn. Teplo nás zmáhalo, a tak jsme se cestou osvěžili nanukem z Coopu v Hlásné Třebani. Dle výrazů paní prodavaček jsme usoudili, že tolik zákazníků najednou tato samoobsluha ještě nezažila:-)Prohlídka hradu se vydařila a my se vydali na cestu zpátky. Po skvělé večeři jsme si opět zasportovali a čekali netrpělivě na noční soutěž Majáky. Ta se stala velmi oblíbenou, snad i díky tomu, že vysprchovaní a čistě oblečení, jsme se rázem plazili po zemi. Myslím ale, že to nikomu ani v nejmenším nevadilo, protože všichni byli v dobré náladě. Od neplánovaného nočního výšlapu na Karlštejn jsme upustili poté, co jsme si opět vysvětlili pravidla vzájemné komunikace:-)

Třetí den jsme hodnotili, sepisovali a hráli. Veverky, magnety nebo jen prostě fotbal byly na předních příčkách v hitparádě her. Adaptační kurz si všichni užili a myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že splnil všechna očekávání. Už je za námi, ale druhý stupeň na nás čeká a nám se do něj společně určitě lépe vykročilo.

Všem dětem a kolegyním moc děkuji za povedenou akci. Mgr. Svatava Chrastilová

 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |