ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

podzim listPodzimní barvy již naplno zdobí davelské ulice a ve škole se učí, pracuje a tvoří na plné obrátky.  V letošním školním roce naši školu navštěvuje 367 žáků v 16 třídách a opět se rozrostl i davelský učitelský sbor. Školní družina navýšila svou kapacitu a tak se v odpoledních hodinách staráme o téměř 150 malých školáků.  V září proběhla ve škole hloubková kontrola České školní inspekce, která důsledně prověřila jak pedagogické, tak provozní a ekonomické procesy naší školy. Jsem ráda, že jsme kontrolou prošli s velmi dobrým hodnocením, které ocenilo jak práci učitelů a vychovatelek, tak vedení školy. Dostali jsme od inspektorského týmu zevrubnou analýzu našich silných i slabších stránek a kromě pochvaly také tipy na oblasti, které bychom mohli rozvíjet. Tudíž nás čeká mnoho další práce s cílem mít školu, která je příjemným místem pro vzdělávání a aktivní a tvořivé učení a poznávání.


A co přinesly letošní podzimní měsíce?
-    žáci 6. tříd se svými třídními učitelkami se vypravily na 3-denní adaptační pobyt do kempu Zadní Třebáň
-    ve spolupráci s mysliveckým sdružením sbíráme kaštany pro lesní zvěř
-    ve škole jsme měli již tři divadelní představení – ve školní družině výborné divadélko KOS z Českých Budějovic, žáci 4. a 5. tříd se zúčastnili anglického představení  The Mad Professor a všem školákům zahráli davelští dospěláci legendu o sv. Václavovi
-    v hodinách angličtiny s námi nadále pracuje rodilý mluvčí Andrew
-    ve škole opět poskytuje své služby školní psycholožka Mgr. Lucie Hubertová
-    pokračujeme v našich EKO aktivitách – letos jsme zvolili klíčové téma Voda a toto téma, tak typické pro Davli, promítneme do různých třídních i celoškolních aktivit a projektů
-    ve škole pořádáme mnoho odpoledních kroužků, nově jsme otevřeli kroužek moderního tancování a kroužek včelařský. Pokračuje i oblíbený šachový kroužek.
-    učitelský tým se vypravil na teambuilding, tentokrát do Orlických hor
-    příjemné podzimní dny jsme často trávili ve školním altánu, v davelském parku i širším okolí naší krásné povltavské krajiny


Přeji vám všem klidně plynoucí podzimní dny.
Mgr. Jana Hrubá, ředitelka školy

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |