ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

cyklista1Zdravíme podruhé z Pecky! V pondělí nás neminul první celodenní výlet. Počasí nám přálo, bylo příjemně a my jsme vyrazili na exkurzi do Miletína do výrobny Hořických trubiček. Velmi zasvěcená paní nám povyprávěla krátce o historii vzniku této delikatesy, nahlédli jsme do výroby a měli jsme možnost si stočit svou vlastní trubičku. Potom se každá skupina vydala svou vlastní cestou. Někteří dojeli až na přehradu Les království, jiní to vzali přes Hořice a další jen tak lesem zpět do tábora. V úterý byl odpočinkový den, dopoledne jsme absolvovali cyklistickou stezku zručnosti a uvařili jsme si polévku na ohni. Odpoledne jsme obsadili zdejší koupaliště. Večer jsme hráli hry v týmech a opékali buřtíky. Dnes dopoledne byl na programu závod do vrchu, už známe nejlepšího vrchaře tábora, na kterého večer čeká skvělá odměna! Po závodě jsme si vyrobili táborová trička, každý podle svého gusta:-) Vysoké teploty nám nedovolí velkou fyzickou zátěž, a tak odpoledne jen tak lehce provětráme kola a budeme znovu zkoušet vodu zdejšího bazénu. Vy se máte možnost pokochat fotkami v přiložené galerii, zdravíme domů!

Číst dál...

cyklista1Zdravíme domů z Pecky! Včera jsme dojeli dle plánu a už na nás čekal oběd - hovězí vývar se zeleninou a halušky se zelím. Po obědě jsme se ubytovali v chatkách a bunglovech a chystali se na odpolední výlet. Bohužel nám ho zkazil déšť a tak vyjeli jen nejstatečnější z nás. Ostatní šli prozkoumat blízké okolí a především koupaliště, které máme téměř pod nosem.

Číst dál...

Vážení rodiče a přátelé davelské školy, úspěšně jsme ukončili školní rok 2021/2022. Společnými silami jsme opět hodně zvládli – poradili jsme si s covidovými opatřeními, postarali se o nové žáky z Ukrajiny, intenzivně jsme pracovali na vztazích, komunikaci a dobré náladě. Po dvou letech částečné izolace jsme se zase učili být spolu, vnímat se a spolupracovat. Potřebovali jsme společné a intenzivní zážitky a tak jsme hodně cestovali, zvali si do školy zajímavé hosty, tvořili a zapojovali se do vzdělávacích a kreativních projektů.

Bylo to krásné a bylo toho opravdu hodně. Teď po zásluze budeme my, učitelé i naše / Vaše skvělé děti, odpočívat a užívat letní pohody. Děkuji všem rodičům za skvělou spolupráci a podporu naší práce – vnímáme ji a vážíme si jí. Užijte si léto a mějte se moc prima.

Připojuji fotku našich letošních šikovných a veselých prvňáčků – konečně zas ročník, který se učil písmenka a čísla ve škole, s kamarády a laskavými paními učitelkami.

spoleccna

Číst dál...

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |