ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

Duch1Že dokáže být podzim pěkně strašidelný, to už samozřejmě dávno víme, ale ani pošmourné podzimní počasí spojené s blátivými loužemi, bičováním studeného deště a skučením větru, nedokázalo děti z  2.A a 5.A polekat. Naopak si i na tomto období uměly najít to nejpříjemnější a nadšeně se pustily do podzimního vaření!

Číst dál...

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků ZŠ Davle, rádi bychom Vás informovali, ZŠ Davle se připojila ke stávce vyhlášené ČMOS. Jednodenní stávka reaguje na neschopnost vlády splnit slibovaná předvolební hesla a volební sliby týkající se nejen navýšení rozpočtu pro rezort školství, ale i dalších věcí (více se dočtete na stránkách www.skolskeodbory.cz).


Proběhlo mnoho jednání na úrovni odbory – MŠMT, zástupci škol z krajů – ministr školství, petice pedagogů zaslané na MŠMT i vládu atd., ale situace nespěje ke zdárnému konci ani k vyřešení. Proto se ČMOS rozhodla přistoupit ke zúžení všech svých původních požadavků pouze na jeden, a to na splnění příslibu jednorázového 10% navýšení základu platu pedagogických pracovníků od ledna 2020. Za účelem dosažení toho cíle vyhlašuje ČMOS na středu dne 6.11. 2019 stávku.


I Vy jistě stojíte o to, aby Vaše děti vyučovali kvalitní pedagogové. Takové však není snadné získat při nastavených platových podmínkách a ještě nesnadnější je potom kvalitní vyučující ve školství udržet.

V den stávky nebude probíhat ani výuka, ani aktivity školní družiny, či jídelny a ani výdej obědů (obědy všem žákům budou hromadně odhlášeny). Škola zůstane pro žáky uzavřena.

Děkujeme za pochopení a podporu.

Číst dál...

nlezy

Opět se nám ve škole hromadí boty a nejrůznější části oblečení.

Prosíme, zapomenuté věci si vyzvedněte v dolních šatnách. Cennosti jsou v kanceláři školy.

Nevyzvednuté oblečení a obuv budou k 8.11. dány na charitu.

Číst dál...

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |