ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

knihakniha

S radostí oznamujeme, že všechny nové knihy pořízené z výtěžku tomboly 7.plesu ZŠ Davle jsou již na svém místě! V policích knihovničky Malé školní knihovny ZŠ Davle čekají, až si je přijdou vypůjčit naši malí i větší čtenáři. A co víc, nyní sestavujeme vhodnou četbu také v anglickém jazyce!

Díky vstřícnosti vedení školy můžeme pořídit ještě další publikace, které budou buď v anglickém, a nebo dvojjazyčném česko-anglickém vydání. Všichni, kdo si budou chtít prohloubit a/nebo ověřit svoje znalosti angličtiny, tak budou mít nyní ideální možnost a příležitost právě ve školní knihovně. Těšíme se na další krásné a užitečné knihy.

Nyní tedy můžou děti ZŠ Davle, jak už ostatně víte, číst například klasiky vědeckofantastické a detektivní literatury jako jsou Jules Verne, Agatha Christie nebo Edgar Alan Poe. Ale také na trháky jako je Zaklínač, Zlodějka knih, Harry Potter a nebo komixy Jirka Král, Dogman či Obrázky z moderních čsl.dějin. Moderní žánry a díla pak vyvažují díla světové literatury od Tolstého, Puškina, Dostojevského, Huga, Wilda, Exupéryho, Shakespeara, Styrona Goetheho, Austenové, sester Bronteových či Camuse. Českou klasiku zastupují namátkou knihy K.Čapka, L.Fukse, B.Hrabala, P.Kohouta, A.Lustiga, Zd. Svěráka, J.Otčenáška, J.Nerudy, J.Škvoreckého a mnohých dalších.

Díky vám všem!

Tým ZŠ Davle

 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |