ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

skolniknihovna

Je nám velikou ctí a potěšením poděkovat všem, kdo přispěli koupí slosovatelných lístků v tombole na 7.plese ZŠ Davle na nákup nových knih do naší Malé školní knihovny! Před definitivním sečtením a uzavřením nákladů na ples a výtěžku máme zhruba asi 20.000,-Kč na nákup nových knih a díky velmi vstřícnému přístupu nakladatele a dodavatele Euromedia Group a.s. se můžeme těšit na desítky titulů českých i zahraničních autorů!

Mezi jinými například na klasiky vědeckofantastické a detektivní literatury jako jsou Jules Verne, Agatha Christie nebo Edgar Alan Poe. Ale také na trháky jako je Zaklínač, Zlodějka knih, Harry Potter a nebo komixy Jirka Král, Dogman či Obrázky z moderních čsl.dějin. Moderní žánry a díla pak vyvažují díla světové literatury od Tolstého, Puškina, Dostojevského, Huga, Wilda, Exupéryho, Shakespeara, Styrona Goetheho, Austenové, sester Bronteových či Camuse. Českou klasiku zastupují namátkou knihy K.Čapka, L.Fukse, B.Hrabala, P.Kohouta, A.Lustiga, Zd. Svěráka, J.Otčenáška, J.Nerudy, J.Škvoreckého a mnohých dalších.

Těšíme se na stále více a více se zaplňující přihrádky naší knihovny a jsme rádi, že už nyní děti knihovnu hojně navštěvují a využívají!

Díky vám všem!

Tým ZŠ Davle

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |