ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

Chyba
  • Error the gallery with an id of: 38 is not published

DSCN1319Na počátku letošního jara měl KMD v plánu navštívit hned dvě divadelní představení, ale osud rozhodl jinak...

Při první z těchto dvou chystaných cest do matičky Prahy ještě nic nenasvědčovalo tomu, že by se na nás chystala nalepit smůla. V Divadle ABC jsme 30.3. zhlédli nezapomenutelnou inscenaci V+W Revue, věnovanou - jak již název napovídá - dvojici legendárních českých komiků Voskovci a Werichovi. Celou revue jsme si úžasně užívali a smáli jsme se od začátku až do konce. Šlo o skvěle napsané i nastudované představení, které vycházelo z prvorepublikových her Osvobozeného divadla, ale naprosto nenásilně se přizpůsobilo současnému divákovi. Shodli jsme se na tom, že to bylo prozatím nejlepší představení, které jsme v tomto školním roce s Klubem mladého diváka absolvovali. A o to víc jsme se těšili na vyvrcholení letošní sezóny na konci dubna... Nepřízní osudu se však náš plánovaný odjezd do divadla trefil právě do doby, kdy byl kvůli vážné dopravní nehodě zastaven silniční provoz... a ačkoliv jsme měli vyjíždět s půlhodinovou časovou rezervou, ani to nestačilo a my jsme byli donuceni k předčasnému návratu do svých domovů. Přesto však končíme optimisticky, neboť nám bylo nabídnuto náhradní představení, o němž se v současné chvíli jedná. Doufáme tedy, že všechno nakonec dobře dopadne. Zatím se můžeme alespoň potěšit vzpomínkou na V+W Revue...

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |