prvnaciVážení rodiče našich budoucích prvňáčků, s ohledem na dlouhodobě nepříznivou epidemiologickou situaci a v souladu s aktuálním pokynem MŠMT, budeme zápis do budoucích 1. tříd realizovat bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Jak tedy postupovat: 

 - žádost o přijetí do 1. ročníku si stáhněte z webových stránek školy - formulář ke stažení zde

- vyplněnou žádost předejte škole jedním z těchto způsobů: 

1. zprávou do datové schránky (Základní škola Davle, wwnnk9y),

2. emailem s elektronickým podpisem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

3. poštou na adresu: Základní škola Davle, Školní 96, 252 06  Davle

4. osobně ve škole. 

Osobní předání je možné každý pracovní den od 8 do 15 hodin (zazvoňte na kancelář školy, respirátor prosím s sebou, dodržujte bezpečnou vzdálenost od ostatních)

Žádosti přijímáme v období 12. - 23. 4. 2021

Pokud nám to situace dovolí, rádi bychom v měsíci červnu uspořádali naše tradiční a dětmi oblíbené seznamky pro přijaté žáčky. Pro rodiče našich budoucích prvňáčků pak proběhne informační schůzka. 

Rodiče, kteří budou podávat pro své dítě žádost o odklad povinné školní docházky, mohou svou žádost podat až do 31. 5. 2021. Formulář žádosti o odklad najdete tady

V případě jakýchkoli dotazů, prosím, kontaktujte ředitelku školy na telefonu: 605 375730. Děkujeme za spolupráci a přejeme vám i vašim dětem pevné zdraví!