ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

les nocStředeční noc patřila bojovce. Podzim se opravdu blíží a to je mimo jiné jasně znát i na tom, kdy se stmívá. Kolem 8h už je tady na Březové tma. Včera svítily krásně hvězdy a my jsme na půl devátou měli s instruktory domluvenou bojovku pro všechny třídy. Rozdělili jsme děti do 4 skupin napříč ročníky (na zelené, modré, červené a oranžové) a tyto skupiny pak vždy dvě proti sobě měly za úkol najít v lese bombu a zachránit ostatní před teroristy. Bojovka opravdu probíhala v lese, a to bez baterek, mobilů a jen za svitu svíček.

 Jednotlivé malé skupinky/oddíly záchranářů v každé barevné skupině měly každá jednu část kódu, který celá skupina potřebovala k odblokování a zastavení bomby. Po lese se ale pořád ještě pohybovali teroristé, a tak se děti musely tomuto nebezpečí vyhýbat. Noční aktivita se povedla, ale ani jedna skupina nedokázala sestavit záchranný kód včas, a tak ani jedna mise nakonec nebyla úspěšná a dětem bomby „vybouchly“ přímo před nosem :-). Ale to vlastně nevadí, protože zážitek z noční hry byl i tak velký a my jsme hlavně rádi, že nám v noci na hru nepršelo! Příjemně unavené děti po celodenním zápřahu skočily do postelí a dnes je čeká další den! Nebe je zatažené a my jen doufáme, že nám nebude moc pršet…

-tým pedagogů- 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |