ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

deti podzim obrazekA máme za sebou den druhý. Postupně jsme se všichni prostřídali na nejrůznějších aktivitách, hrách, hradech, lanech, člunech a tak podobně, k obědu jsme si pochutnali na svíčkové (je to prima, dobře tady vaří!). Všechny třídy se svými učiteli využili krásný den, užili si ho (lezecká stěna, strašidelný hrad, raftování, vysoká lana a další) a společně se zase o trochu víc poznali – děti mezi sebou a děti se svými učiteli. A dokonce nás přijela povzbudit v našem snažení i paní ředitlka :-).

Včera nejvíc bodoval skok z věže, to byla velká výzva obzvláště pro některé žáky, dnes pro změnu paintball a pak velká lana, tedy opravdu silný zážitek - šplhání ve výškách! Mnozí z nás překonali své dosavadní možnosti :-). A večer je pro nás  – děti i pedagogy - připraveno překvapení v podobě bojovky…kde a jaká bude, na jaké téma nebo co nás čeká, to netušíme, protože jak známo, bojovka má být velkým překvapením, a tak jsme napnutí, kam nás naši instruktoři zavedou a které dovednosti a vlastnosti si potrénujeme! 

P.S. Na včerejší diskotéce bezvadně hráli a asi nejvíc to roztočili kluci ze 7.A :-). Skákali a užívali si večerní „diskošku“, ale přesně podle nastavených pravidel byli v daný čas pěkně všichni v posteli (ostatně jako všichni ostatní :-)...), super práce, kluci a holky!

-tým pedagogů- 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |