ZÁKLADNÍ ŠKOLA DAVLE

UČÍME SE PRO ŽIVOT

Přihlášení

Chyba
  • Error the gallery with an id of: 26 is not published

Před pár měsíci jsme na webové stránky školy umístili fotografie z procházky ke krmelci, přičemž vzniklou fotokoláží z procházky a přípravy "dárků" pro lesní zvěř jsme se žáky 7. třídy postoupili do 2. kola celostátní soutěže "Lovci nebes 2016" (http://falcopredonum.cz/lovci-nebes-2016/). Úkolem tohoto kola soutěže bylo vyrobit ptačí budku. Jak jsme si při tvorbě ptačích obydlí vedli, s jakými materiály jsme pracovali a jak naše snažení dopadlo, se můžete podívat do fotogalerie.

Vzhledem k tomu, že jsme do soutěžního kola mohli vstoupit pouze s jednou budkou za třídu, odeslali jsme budku přípomínající svou malbou kmen stromu. Ostatní ptačí obydlí byla v minulém týdnu instalována v parku naproti škole.

 

Jménem svým a třídy děkuji pánům Budilovi, Průchovi, Klikovi a rodině Kaňkových za materiál k výrobě budek a jeho dokonalou úpravu, panu školníkovi Holanovi a V. Matyskovi za technickou výpomoc, panu místostarostovi J. Němcovi, pánům F. Šedivému a J. Boudníkovi z technických služeb městyse Davle za venkovní instalaci budek a rodičům za darování barev, hřebíků, smirkových papírů nebo půjčení vrtačky, šroubováků a kladívek. Pomohli jste nám k vytvoření dobrého díla a postupu do dalšího, posledního kola soutěže. Úkolem bude tentokrát vymyslet bajku a dramaticky nebo výtvarně ji zpracovat.

 

Pokud by vás zajímalo, jak může vypadat život ptáků v ptačím obydlí, doporučuji navštívit webové stránky: http://bit.ly/1LWR5Lb. Ptačí "hotely" z videí jsou umístěné v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty UK v Praze.

 

DŮLEŽITÉ TELEFONY


kancelář školy: 257770452

ředitelka školy: 605375730

školní jídelna: 608010913

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ODKAZY


  PRO UČITELE


 

školní email

ZŘIZOVATEL


 

Městys Davle


ADRESA ŠKOLY


Základní škola Davle

Školní 96, 252 06 Davle

email: reditel@zs-davle.cz


IČO: 47005319 | DIČ: CZ47005319

(ID DS): wwnnk9y

Číslo účtu: 2201841876/2010

REDIZO: 600053407

Copyright © 2013 - 2016 Základní škola Davle | Všechna práva vyhrazena | 

Informace o webu | zpětná vazba |