Chyba
  • Error the gallery with an id of: 15 is not published

NSA logoV pátek 1. dubna posloužily nové nástavbové třídy 2. B a 3. B nezvyklému účelu, totiž jako improvizované ložničky pro účastníky akce Noc s Andersenem. Tento projekt se každoročně snaží zpopularizovat a podpořit dětské čtenářství. I tento rok jsme proto připravily pro děti zajímavé hry a cvičení, tentokrát na téma: Malá mořská víla.

Jak zpětně na tuto zajímavou školní akci vzpomínají její účastníci, tedy žáci naší školy? Přečtěte si střípek z dojmů jednoho z našich žáků.

 

„Dobrá Noc s Andersenem.

Z domova jsme nesli pytlík plný koblih. Nesli jsme je do školy na snídani, protože čokoládové koblihy jsou ke snídani ty nejlepší. Do školy jsme šli netradičně až večer. Protože nás čekala Noc s Andersenem. Když jsme došli na místo, první, co jsme udělali, bylo, že jsme si vyrobili kartičky, abychom se poznali. Večer jsme hráli různé hry. Potom přišla bojovka. Po bojovce jsme šli spát, ale nemohli jsme dlouho usnout, protože jsme byli plní zážitků. Ke spánku nás přemluvila až paní učitelka, která řekla: ‚Kdo nebude spát, toho pustím až na konci školního roku.‘“ Matyáš Jelínek, 2. B